Trænere

Trænere

Herunder vises kontaktoplysninger på de enkelte holds trænere

For at vise i word klik her

 

Hold

Træner(e)

Holdleder

Mail

Mobil

Herre 1/U19

Brian Persson

 

 

 

persson8323@hotmail.com

2890 9902

Herre Motionist

(selvtræner)

Niels Grosen

grosenniels@gmail.com

4053 1154

Dame 1

Anders Mortensen

Christian Trasborg-Jensen

 

 

 

Hr.andersm@gmail.com

c.trasborgjensen@gmail.com

2065 5996

2293 8272

U17 Drenge

(årgang 2002-2003)

Lau Dall

 

 

 

 

lau.dall@outlook.dk

 

6064 0615

 

U15 Drenge

(årgang2004-2005)

Frederik Andersen

 

 

 

frederikmadk@gmail.com

5013 9459

5299 5115

U15 Piger

(årgang 2004-2005)

Margaret Cholub

Kim Juul

 

Katrine Schjelde

 

margaret.cholub@hotmail.com

kim@juulj.dk kschjelde@gmail.com

 

6178 1071

U13 Drenge (årgang 2006-2007

 

Freja Westerdahl-Møller Mark Johansson

 

 

 

 

frejawesterdahl@hotmail.dk Marc.vangslev.johansson@gmail.com

2929 8817 2970 1911

U9/U11 Drenge & Piger

(årgang 2008-2011)

 

Thomas Kristensen

 

 



 

Thomas@fjelds.dk



4268 3161

U7 Drenge og piger

(årgang 2013 og yngre)

 

Mangler pt træner,

 

hvis du er interesseret, kontakt gerne cheftræner

 

 

 

Cheftræner : Kenneth Darling, Kenneth@darling.dk, 3056 6364